Evde Çok Basit Bitki Üretmek İster misiniz ?

15
ads

Sizde evde çok basit ve hızlı bir şekilde bitki üretmek istermisiniz? Hemde çok rahat bulabileceğiniz birkaç malzeme ile.Hazır baharda gelmişken bence zaman geçirmek için harika bir uğraş olacak.Yabancı bir siteden çeviri olduğu için lütfen yazım hatalarını hoş görün direk googleden çevirilmiştir.

Ihtiyacınız var:

 1. Bir ev bitkisinden Çelikler (Tasarım Sünger Rex Begonias, Ivy, Örümcek Tesisleri, Pothos veya Wandering Yahudi öneriyor)
 2. Berrak cam kap
 3. toprak ve saksı çömlekçilikBir apartman sakini olarak ben her bahar crazied hissediyorum gerçek doğru açık bahçesi olma hayalleri ile. Ben genellikle benim houseplant çabalarını iki katına kadar Ne yazık ki, kart değildir. Onun yerine zaten var, Ipropagate olanlar benim bağımlılığı beslemek için yeni houseplants satın alma. Budama yeni büyüme uyarır ve yeni bir bebek bitki ile saklamak veya vermek sonunda. A / yoksul houseplant istifçileri için dünyada kazanmak kazanmak.

Nelere ihtiyacınız olacak:
– Bir ev bitki Çelikler yayıldı gerekir. Ben rex begonias, sarmaşık, örümcek bitkiler, pothos ve göçebe yahudi başarılı oldum.
– Açık cam kap
– Çömlekçilik toprak ve saksı

– Üssünde bitki makasları veya mutfak makas, kesme yaprak keskin bir çifti ile.

– Uygun doğal ışık küçük cam kap koyun. Roots bitki bağlı olarak birkaç hafta içinde oluşturmalıdır. kökleri yukarıda pothos hızlı, adil bir iki hafta. Rex begonya bir ay ve kesildi ekim önce bir buçuk.

– Ne zaman, önemli bir kök büyüme su kesme kaldırın.

toprak çömlekçilik ve merkezinde büyüklükteki deliği parmak sokmak ile – Doldur küçük bir pota. Alt Köklü delik ve nazikçe kompakt içine kesme. çömlekçik olarak Monitor su seviyelerinin daha fazla frekans ile kurutun eğilimindedir.

ads
Benzer Yazılar
1 Yorum
  devonion

  bende bir zamanlar çiçek yetiştirme hastalığı vardı 🙂
  yalnız ben çiçek açan değilde odunsu olanları severdim(kauçuk,gresena,şapon şemsiyesi gib)
  onlara klasik müzik dinlettirdiğimi anımsıyorum 🙂

  16 Nisan 2010

Bir cevap yazın