Estetik Ameliyat

7
Estetik Ameliyat
ads

Kişiler kendilerini daha rahat hissetmeleri ve aynalar ile barışık olmaları için bazen ufak operasyon geçirmeleri gerekebilmektedir. Estetik ameliyatlar arasında en fazla rağbet gören ve ilk tercihlerden biri olan konu ise burun estetiği diyebiliriz. Kişinin vücudunda yüz şeklini tamamen etkileyen ve görsel açıdan en çok etkilen konulardan biri olan burun ve çevresi burun ameliyatı olacak kişilerin oldukça etkilendiği bölgelerden biri lanse edilebilinmektedir.

Çünkü burun büyüklüğü ya da şekil bozukluğu kişinin yüzündeki tüm hatları etkileyen ve görünüş açısından da dikkat çeken bir bölgedir. Burun estetiği fiyat konusunda ise yapılan operasyona göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun la beraber özellikle bayanların tercih ettiği estetik operasyonlardan biri ise göğüs dikleştirme ameliyatı olarak gösterebiliriz. Zamanla sarkan ve deforme olan göğüsler, beli bir yaştan sonra ufak tefek operasyonlarla göğüs düzeltilebilir ve eski görünüşüne kavuşabilmektedir. Aynı zamanda küçük göğüslü bayanları daha seksi hale gelmelerini sağlamak için ve kendilerini iyi hissetmeleri için göğüs dikleştirme operasyonları da yapılabilinmektedir. Bu tür operasyonlar öncelikle bir estetik cerraha danışılarak, onun fikirleri doğrultusunda operasyona yönelmek daha mantıklı bir durum olacaktır. Estetik uzmanların uygun gördüğü ölçülere sahipseniz bu tür operasyonlara yönelmeniz de gerekmeyebilir.

Burun estetiği ve göğüs estetiği gibi konularda başta olmak üzere ülkemizde daha birçok bölgede de estetik operasyonlar başarılı bir şekilde yapılabilinmektedir.

ads
1 Yorum
    Reiner

    cok güzel inceleme elinize sağlık. Bu arada video cok hızlı yükleniyor haberinize.Birde idm hale aync4b1 durumu vermeye devam ediyor alt tuc59funa basc4b1p idm’yi devre dc4b1c59fc4b1 bc4b1raktc4b1c49fc4b1mda hic3a7 bi sc4b1kc4b1ntc4b1 olmuyor.

    28 Nisan 2014

Bir cevap yazın