Donna D’Errico Ağrı Dağında Ölümden Döndü

4
ads

Bir dönemin en sevilen TV dizilerinden biri olan Sahil Güvenlik’teki (Baywatch) rolü ile tanıdığımız Donna D’Errico, Nuh’un Gemisi’ni bulmak uğruna ölümden döndü! İnsanlar niye böyle işlere kalkışır hayret ediyorum.

Bir süredir Türkiye’de bulunan Donna D’Errico Ağrı Dağı tırmanışı yaparken ciddi kötü bir kaza geçirdi. Kazadan sonra 44 yaşındaki Donna D’Errico’nun dudakları şişti, yüzü yaralar içinde kaldı. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşmuş ve bazı yerlerine dikişler atılmış.

Nuh’un Gemisi’ni ilk kez 9 ya da 10 yaşında bir çocukken duyduğunu ve kelimenin tam anlamıyla büyülendiğini söyleyen Donna D’Errico, Yıllardar bu konuda araştırmalar yapmıştı.Donna D’Errico, bu uğurda iki çocuğunu ABD ‘de bırakarak Türkiye ‘ye gelmişti. Donna D’Errico, bu kazaya rağmen tırmanışını sürdürmekte kararlı. Oyuncu, riskli tırmanışın son iki gününü de tamamlamayı planlıyor.

1968 doğumlu Donna D’Errico, 1996- 98 yılları arasında Baywatch dizisinde rol almıştı. Oyuncu şöhretini büyük ölçüde bu diziye borçlu. Motley Crue grubunun bas gitaristi Nikki Sixx’ten 2007 yılında boşanan Donna D’Errico’nun 2 çocuğu bulunuyor. (TMZ)

ads

Bir cevap yazın