Digiturk Play iOS ve Android uygulamaları yenilendi

12
Digiturk Play iOS ve Android uygulamaları yenilendi
ads

Digiturk’ün çevrim içi multimedya servisi Digiturk Play, geçtiğimiz yıl web sitesi üzerinden sunmaya başladığı canlı tv, seç-izle, kirala-izle ve tekrar izle servislerini nihayet mobil ortama da taşıdı. Şimdiye kadar sadece Canlı Spor servisi altında Spor Toto Süper Lig, Beko Basketbol Ligi ve İngiliz Premier Lig karşılaşmalarını izleme imkanı sunan uygulama güncellenmiş yeni sürümleriyle birlikte artık hâreket hâlinde de diğer içeriklere ulaşmaya izin veriyor.

digiturk-play-yeni-130213

iOS ve Android versiyonları birbirine yakın tasarıma sahip olacak şekilde geliştirilmiş. Ana sayfada içerik kategorileri kutucuklarla gösteriliyor, ayrıca her bir kategori altında içerikler de ızgara görünümlü bir yapı eşliğinde listeleniyor. Herhangi bir kategori altındayken mevcut olan hızlı erişim menüsü yardımıyla farklı bir kategoriye geçiş yapmak mümkün. İçeriklerin izlenmesi sırasında Octoshape altyapısı kullanılıyor, görüntü kalitesi de tıpkı maç yayınlarında olduğu gibi fazlasıyla kaliteli. Bu arada iPad için özel bir kullanıcı arayüzü geliştirilmiş; Android tabletlerde ise akıllı telefonlar için geliştirilmiş uygulama kullanılıyor. iOS veya Android cihaz sahipleri yenilenmiş Digiturk Play uygulamalarını aşağıdaki mağaza bağlantılarını takip ederek indirebilirler.

ads
Benzer Yazılar
1 Yorum
    Onur

    Bence bu hali daha güzel olmuş. Hem görsel olarak hem bağlantı hızı açısından öncekinden güzel de şu TMSF el koyduktan sonra ligin yayın hakları falan başka bir yere geçer mi bilemiyorum. Uygulamanın çoğumuz için bir anlamı kalmayabilir yani. He gene film izlemek vesaire için mobil olarak kullanan varsa bilemiyorum ama bence azınlıkta.

    12 Haziran 2013

Bir cevap yazın