Dekoratif Kütüğe 1300 Tl Verilir mi?

12
ads

Dekoratif Kütüğe 1300 Tl Verilir mi?

Son zamanlarda benimde gözüme çarpan bir ürün. Ve nasıl bu fiyatlara alıcı buluyor kesinlikle çok şaşırıyorum. Ne olursa olsun bir kütük parçasına 1000lerce Tl verilir mi ve insanlar nasıl veriyor ilginç. Fiyatlar 350Tl den 1300 Tl ye kadar çıkıyor.

Alışveriş için mağazaları dolaştığınızda son dönemlerde artık çok ilginç ürünlere de rastlamak mümkün oluyor. Bazı markalar değişik ürünlerle müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Tabi ürün ilginç oldukça fiyatı da o derece artıyor. Bu markalardan birisi de Mudo.

Markanın ev dekorasyon ürünleri sattığı Mudo Concept mağazalarında son dönemde kütükten yapılmış ürünler hem gördükleri ilgi nedeniyle hem de yüksek fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ağaçtan hazırlanmış kütükler cilalanıp biraz da işlendikten sonra sanat eseri olarak, bin 350 liradan adeta kapışılıyor.

Öyle ki Mudo Concept stoklarına baktığınızda bu ürün sadece Ankara mağazasında kalmış görünüyor. Özellikle evlerinde yenilik arayan zenginlerin ilgi gösterdiği kütükleri kimisi sehpa olarak kimisi ise tabure olarak kullanıyor. Bu kütüklerin bazılarının içine mermer de konuluyor. Mağazalardaki koleksiyonlar arasında daha mütevazi parçalarda bulunuyor. Bunlar ise 400-500 liradan alıcı buluyor.

Mağaza yetkilileri ürünle ilgili olarak bilgi verirken, bu ürünlerin büyük ilgi gördüğünü, bazı kütüklerin ise Endonezya’dan ithal edildiğini söylediler. Yetkililer özellikle Endonezya’dan gelen kütüklerin 100 yıllık bir fosilleşmeyle oluştuğunu ve bozulmaya karşı dayanıklı olduğunu belirtiyor. Yetkililer genelde bu ürünlerin dekoratif amaçlı alındığını hem evlerde hem de ofislerde kullanıldığını söylediler.

ads
2 Yorum
  FikirAnaliz

  Çok param olsaydı belki bende alabilirdim. Yani düşünün zaten para ile oynuyorsunuz buna o parayı vermez misiniz? Doğal güzel şık duran bir görünüme sahip. Haberlerde izlediğimde bende ilk o tepkiyi vermiştim ama sonrada fark ettim. Sana bana değil o ürün. Zengin olanlara ve zenginmiş gibi görünmek isteyenlere…

  22 Temmuz 2012
  ibrahim-oyuntuneli

  İnsanlar parayı nereye vereceğini şaşırdı iyice. 1300 tl ona fiyat biçeninde kafası ayrı güzel olmalı 🙂

  28 Temmuz 2012

Bir cevap yazın