Ceyda Ateş Kimdir ?

Ceyda Ateş Biyografi:

Doğum Tarihi: 14 Eylül 1987
Doğum Yeri: Ankara
Mesleği: Sunucu, model ve oyunculuk yapmaktadır.

Ceyda Ateş 5 yaşında bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından televizyon dünyasına girdi. Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” gibi dizilerde rol aldı. 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı.

Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca dizide rol almıştır. Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Son olarak Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almaktadır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve başrollerini Özger Çevik’le paylaşacağı Evlerden biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırmaktadır.

Yeni dizisi Koliba Film, Orhan Kemal’in “Evlerden Biri” adlı eserini televizyona uyarlıyor. Cibali’de yaşanmış bir aile dramını konu alan dizinin baş rollerindeyse Ceyda Ateş ve Özgür Ateş yer alacak. “Evlerden Biri” romanı 1987’de de sinemaya uyarlanmıştı.

Ceyda Ateş geçmişte çektirdiği seksi ve erotik pozları ile de adından çok söz ettirmiştir.

Ceyda Ateş Foto Galeri:

  
  
   

 

1 thought on “Ceyda Ateş Kimdir ?

  1. Ceyda Ateş Kimdir ? Çok güzel bir paylaşım inşallah sürekli böyle güzel paylaşımlar olur,Biyografiler kategorisinde en sevdiğim konulardan biri, admin eline sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir