Bu Kız 10 Erkeğe Tecavüz Etmiş !

LiveImages_Foto Haber_Katie Price'ın çılgın haftasonu_jor16_682x511_46176a

Rusya’da yaşanmış inanılmaz bir olay.Rusya’nın Tambov kentinde bir kadın, en az 10 erkeğe tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. 32 yaşındaki Valeria K. adlı kadının tanışıp evine davet ettiği erkekleri, içkilerine karıştırdığı ilaçla uyuşturduktan sonra tecavüz ettiği ileri sürüldü. CİNSEL ORGANLARINI BAĞLAMIŞ
Pravda.ru internet sitesinin haberine göre “Kara Dul” lakaplı kadının, ağına düşürdüğü erkeklerin cinsel organlarını, ereksiyonun uzun sürmesi için iple sıkıca bağladığı da iddia edildi.

Sabah’taki habere göre Tambov polisinin, hastanelerin acil servislerinde çok sayıda şiddetli penis ağrısı ve zehirlenme vakasının rastlanması üzerine harekete geçtiği belirtildi.

ERKEKLER ŞİKAYETÇİ OLMADI
Şikâyetçi olduğu öğrenilen kurbanlarının verdiği bilgiler doğrultusunda “Kara Dul” ele geçirildi. Çevresinde sessiz ve sakin bir kadın olarak tanınan Valeria K.’nın evindeki aramada çok sayıda örümcek bulundu. Yakınları, Valeria K.’nın korku filmlerine düşkün olduğunu da ifade etti. Genç kadınla birlikte olan erkeklerden birinin, suçlama yöneltmeyerek, “Harika bir deneyimdi” demesi dikkat çekti.

4 thoughts on “Bu Kız 10 Erkeğe Tecavüz Etmiş !

  1. 🙂 Türkiye’de Erkekler kızlara tecavüz ederken dış devletlerde Kızlar erkeklere tecavüz ediyor . Çok ilginç 🙂 Haberin asıllığını araştırmak doğru olacaktır diye düşünüyorum .

  2. Adamlarda sapıklığın doruk noktasına ulaşmışlar. Hem içeceklerine ilaç karıştırılmamış mı nereden biliyor ilginç bir deneyim olduğunu , ne hatırlıyor ki. Gerçekten sapıklığın doruğunu yaşıyor bu gavur milleti 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir