Bu Kadınlar Her gün Tecavüze Uğradılar

10
Bu Kadınlar Her gün Tecavüze Uğradılar
ads

Haber gerçekten iğrenç ötesi. Bolivya’da teknoloji ve modernizmi tamamiyle reddeden ve ona göre bir yaşam süren koyu Hristiyan Manitoba Kolonisi, yıllardır neredeyse hergün tecavüze uğruyorlardı. Sabah kalktıklarında tecavüze uğradıklarını farkediyorlar fakat buna bir türlü anlam veremiyorlardı.

Bu kabusu hergün yaşıyorlardı. Sabah uyandıkları zaman bütün giysileri paramparça olmuş durumdaydı ve her yerde parmak izleri vardı. Bunca tecavüzün en garip yani ise tecavüze uğrayan kadınların bunun nasıl gerçekleştiğini bilmemeleriydi.

her-gece-tecavuz-ediliyorlardi-tecavuz-bolivya-manitoba-1378102

Batıl inançları çok fazla olan Manitoba kabilesi bu olanların şeytanlar, cinler, kötü ruhlar veya hayaletler tarafından gerçekleştiğine inanıyorlardı. Hatta azı kadınlar ise gece bazen uyandıklarında üzerlerinde bir erkek olduğunu ve odada başkaları bulunduğunu söylüyor.Fakat hiçbir şekilde karşı koyamıyorlarmış.

Bu kabus tam 2009 yılına kadar devam etmiş. 2009’da ise bir eve girmeye çalışan iki kişi polis tarafından yakalanmış Ve tecavüzlerin gizemi çözülmüş. Bu kişilerin itirafı sonucu 9 kişilik yaşları 19 ile 43 arasında değişen bir tecavüz çetesi ortaya çıktı. Tecavüzcüler, bölgedeki bir veterinerin, sığırları uyuşturmak için kullanılan kimyasallardan yaptığı özel bayıltıcı spreyi kullanıyordu.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın