yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
BMW’nin Şık, Yenilikçi ve Lüks Tasarımı Vision Future Luxury – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

BMW’nin Şık, Yenilikçi ve Lüks Tasarımı Vision Future Luxury

Bmw’nin yeni modeli Vision Future Luxury mükemmel bir tasarıma sahip. Fotoğrafları görünce Vision Future Luxury’e aşık olacağınıza eminim. Bmw Vision Future Luxury şu anda sadece konsept durumda. Aracın içi deri ve ahşap pürüzsüz katmanlar tarafından oluşturulan bir sıcak ve rahat bir ambiyansa sahip , aynı derecede çekici.

En heyecan verici özelliklerinden biri artık yol üzerine görüş sürücü doğrultusunda doğrudan bilgi yansıtarak gerçek dünyanın sürücünün görüşünü arttıran bir “temas-analog” heads-up ekran haline gelmiştir tamamen yeniden icat birincil sürücü gösterge olduğunu . Binalar, trafik işaretleri, yol tehlikeleri veya seçici her zaman özel ve önemli bilgilere sürücünün dikkatini yönlendirerek, gerçek dünya ortamında doğrudan vurgulanmış olabilir. Yolcular ayrıca sürücü ile bilgi paylaşmak için kendi veya tokatlamak kullanabileceğiniz kendi bilgi ekranı var.
bmw6

Bu teknoloji, hem de diğer lüks özellikleri ile, BMW Vision Gelecek Lüks tamamen sürüş deneyimini yükseltir. Kavramı bu bahar gösteren otomobil de tur yapmaya başlamak, yani bunun için bir göz dışarıda tutmak için emin olacaktır.

bmw9 bmw10 bmw11 bmw12 bmw2 bmw3 bmw4 bmw5 bmw7 bmw8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir