Aref’in Işınlanma Gösterisinin Hilesi

Şahsen Aref denen bu şahsı sevemedim gitti. Gösterileri nedense tamamen saçmalık ve düzmece geliyor. Hep danışıklı dövüş. Aslında okadar basit hileleri var ki insan şaşırıyor. Zaten gösterilerinin birçoğu daha önce ki dünyada yapılan gösterilerden bir kopya. Geçtiğimiz hafta Yetenek Sizsinizde yaptığı ışınlanma gösterisi izleyiciler için büyük bir merak  uyandırdı. Herkes nasıl olur böyle birşey diye düşündü durdu fakat aslında açıklaması ve hilesi çok basit. İnternette insanların bir çoğu hemen çözmüş.

İşte Aref’in ışınlanma gösterisinin hilesi;

– Öncelikle kızın kavanozdan çektiği isimle Aref’in acuna getirdiği isim farklı. Aref kutunun içindeki kağıdı yolda el çabukluğu ile değiştiriyor ve acuna istediği ismi söyletiyor. Yani cep telefonlu çocuk Aref’in adamı. Numara da tam burada başlıyor. Acunun aradığı numara çocuğun telefonu. Ama aynı telefondan İstanbul’da ki adamlarda da var. Telefonun ışınlanması olarak açıklayabiliriz. Peki tekrar aradığında nasıl o telefon çalıyor? Çocuk Aref’in adamı olduğundan telefonu da acunla işbirliği yapılıp önceden yönlendirilmiş. Sonuçta Acun Aref’in elinden o kadar ekmek yiyor reklamlar filan. İstanbul’da ki çocukla konuşmasının sırrı tamamen yönlendirme. Gelelim Aref’in ışınlanmasına. Telefonlu çocuk bilerek kitaptan “keyifli” kelimesini seçiyor. Çünkü bu kelime önceden Aref’in kolunda yazıyordu. Farkındaysanız stüdyoda Aref’in koluna yazı yazdığını kameralar çekmiyor, yani o yazı zaten orada var. Özetleyecek olursak İstanbul’da ki Aref’in çekimleri canlı yayın değil önceden çekilmiş bant yayını. Kameranın açısı sürekli değişiyor işte burada canlı yayından bant yayınına geçiliyor. Hatta Aref’in hadi beraber dönelim dediği kız da ekranlarda ilk kez göründüğünde bant yayınına geçildiğini anlayabiliriz. Kız zaten hep stüdyodaydı ve Aref’ te kutunun içinden hiç çıkmadı. Hatta kız da.

– Telefon sahibiyle acun stüdyoda konuşurken telefon açıktı. Kapatıp İstanbul’a göndermedi. İstanbul’a gönderdiğinde kutunun içinden çıkan telefonu açıp öyle görüşme yapıldı. yani telefon istanbula gitmedi. bunu görünce diğer numaralarının hileli olduğu anlaşılıyor.

Gösterinin Videosu:

1 thought on “Aref’in Işınlanma Gösterisinin Hilesi

  1. yav kardeşim sen neyin ispatını yapmaya çalışionki biz bilmiokmu numara olduğunu herkez bilio gerçek olması zten imkansız önemli olan bunu gerçekmiş gibi yansıtabilmesi sanki sen yapabilcen amk adam başarılı bir şekilde işini bulmuş yapio çalışmış ne çomak sokuyonuz hadi eyw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir