Angry Birds PS3, Xbox 360 ve 3DS’ler İçin Geliyor

Konsol kullanıcılarının gözü aydın. Angry Birds artık telefonlardan çıkıyor ve konsol kullanıcıları için geliyor. Angry Birds, Angry Birds Seasons ve Angry Birds Rio üçlemesini PlayStation 3, Xbox 360 ve Nintendo 3DS’e için çıkacak ve bu üçlemenin aralık ayına kadar çıkıp piyasaya sürüleceği konuşuluyor.

Rovio’nun başkan yardımcısı Petri Jarvilehto’nun yaptığı açıklamaya göre üçleme, konsol versiyonları için yüksek çözünürlüklü televizyon ekranlarına uygun hale getirilip, farklı içerikler ve ekstra bölümler ile kullanıcılara sunulacak.

Üç oyun bir CD’de veya bir 3DS diskinde olacak. Jarvilehto iOS ve Android’de olduğu gibi ücretsiz bölümlerin olup olmadığı ile ilgili bir açıklama yapmazken, her bölüm için diğer oyunlarda olduğu gibi ayrı bir skor tablosu olacağı biliniyor.

Ekran çözünürlüğünün artmasının yanı sıra yeni arka planlar, animasyonlar, efektler olacağına yönelik söylentiler de var. Akıllı telefonlar, tabletler, PC, tarayıcılar ve Facebook için var olan Angry Birds’ün konsollarda ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu.

kaykan:sosyalmedya.co

2 thoughts on “Angry Birds PS3, Xbox 360 ve 3DS’ler İçin Geliyor

  1. Bence geç atılmış bir adım. Artık millet oynaya oynaya bitirdi zaten oyunu. Geriye kalanlarında tutup ps de o kadar oyun yerine bunu alıp oynayacağını sanmıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir