Android 4.4.3 Geliyor

8
Android 4.4.3 Geliyor
ads

Türkiye’de daha bir çok telefona Android KitKat 4.4.2 gelmemişken 4.4.3’ün yakında bazı modeller için geleceği duyuruldu. Şahsen Lg g2 kullanan biri olarak bir çok Avrupa ülkesine gelen 4.4.2 daha Türkiye garantili telefonlara gelmedi ve hala bende 4.4.2 güncellemesini beklemekteyim. Nedense her yeni çıkan android versiyonu neredeyse en son kendi ülkemize geliyor.

İnternet teknolojisi ve yazılım devi Google tarafından yeni bir sızıntı daha geldi. Google’ın başarılı mobil işletim sistemi Android’in yeni sürümü 4.4.3 için testler son hızıyla sürerken, LG işbirliğiyle üretilen Nexus 5 modeline ait belgeler yayımlandı. Android 4.4.3’ün sürüm kodunun KUT72B olacağı öne sürülürken, yayımlanan belgede yer alan kodun KOT49H olduğu görülüyor.

Henüz birçok akıllı cihaz için yayımlanmayan Android 4.3’ün ardından indirilmeye hazır halde getirilecek Android 4.4.3 sürümünün, ilk aşamada yalnızca birkaç model tarafından destekleneceğini de hazır yeri gelmişken sizlerle paylaşalım. Aşırı ısınan batarya sorununa ve kamera performansındaki düşüklüğe kalıcı çözüm olacağı öne sürülen Android 4.4.3’ün Haziran ayı gibi Nexus 5 ve birkaç yeni nesil akıllı model için yayımlanması bekleniyor.

ads

Bir cevap yazın