Alman Bayan Futbol Takımı Soyundu !

Alman Bayan Futbol Milli Takımı şaşırmış sanırım :).Önümüzdeki FIFA Dünya Bayanlar Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olan Almanya’da turnuvanın pek fazla ilgi çekmeyeceğini düşündükleri için bu yola başvurmuşlar ve kendi akıllarınca tüm takım olarak playboya soyunarak ilgi çekeceklerini düşünmüşler.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AKWdlxYfr9A[/youtube]

Alman bayan futbol takımını oluşturan futolcular ülkenin erkek dergisi playboy’a poz verip taraftarlara çağrıda bulundu. Bayern Munih takımının oyuncuları Annika Doppler, Ivana Rudelic, Julia Simic,Gütersloh Kristina Gessat ile Wolfsburg’da top oynayan Selina Wagner, “Playboy’a poz verme fikri bizden çıktı. Çünkü bu turnuvaya çok iyi hazırlandık ve favoriyiz. Onun için turnuvadaki her maçımızda taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Playboy dergisinin hakla ilişkiler müdürü Nina van Splunter ise gelen teklifi hiç düşünmeden kabul ettiklerini beliterek, “Güzel ve eğelenceli bir çalışma oldu. Amaç ilgi çekmekti ve bunu da başardığımızı sanıyorum. Şu aniçin biletlerin %70’i satılmış durumda. Yani 620 bin bilet.. Umarım Almanya da turnuvada şampiyon olur” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir