15 Yaşında Kız Seks Cihadına Katıldı

32
15 Yaşında Kız Seks Cihadına Katıldı
ads

Haber inanılır gibi değil daha 15 yaşında bir kız hatta bir çocuk bence. 15 yaşındaki Suudi Arabistanlı Ayşe Al Bakri denen kız, Suriye’de Cihad El Nikah’a (Seks Cihadı) katılmış ve 3 ayda tam 1000 erkek ile birlikte olup 3 ay sonra ülkesine dönmüş. Ve şu anda hamileymiş. Benim anlamadığım bu nasıl bir din anlayışıdır. Ve bukadar şeyden sonra hamile hamile nasıl ülkesine dönebiliyor ? Haberin tam ayrıntılarını aşağıda sizlerle paylaşıyorum…

Azeri Faktxeber.com sitesinin Mısır basınına dayandırdığı habere göre Ayşe, Riyad’a uçmak için geldiği Beyrut havalimanında, çok tartışılan “din” adamı Muhammed Al Arifi’nin fetvasını duyduktan sonra Suriye’ye gitme kararını aldığını anlattı. Genç kadın, “Allah’a daha yakın olmak için Suriye’de savaşan cihatçılarla Cihad Al Nikah’a girmek gerekir” dedi.

Ayşe, 1000’den fazla mücahitle cinsel ilişkiye girdiğini doğruladı. Çoğunlukla Cezayir, Pakistan, Somali, Irak ve Etiyopyalılarla birlikte olduğunu belirtti. Şu anda hamile olduğunu ve doğacak çocuğun babasının kim olduğunu bilmediğini ifade eden Ayşe, babasının Al Nusra Cephesi liderinin olduğunu düşünüyor.

Terör örgütü liderinin İsrail ziyareti sırasında onu beraberinde götürdüğünü belirten Suudi kadın, terörist elebaşının İsrailli istihbarat subaylarıyla görüştüğünü ve onlardan askeri planlar, silah ve Suriye ordusunun hareketlerine ilişkin casus uydulardan çekilen fotoğraflar aldığını anlattı. Al Nusra Cephesi, El Kaide, İsrail, Katar ve diğer Batılı ülkelerden oluşan ittifakın Suriye’de galip gelemeyeceğini iddia eden Ayşe, “Umutsuz depresyon “cihatçılar” üzerinde kontrol kurdu, bazıları Suriye Ordusu karşısında yaşadığı korku yüzünden Suriye’den kaçtı” şeklinde konuştu.

Suriye silahlı kuvvetlerinin Galibiyeti’nin yakın olduğunu vurgulayan Ayşe, çok sayıda cihatçıya ait cesetleri çöp yığınında gördüğünü anlattı.

Ayşe Al Bakri Fotoğrafları

Ayşe Al Bakri Ayşe Al Bakri

ads
Benzer Yazılar
3 Yorum
  Esra

  15 Yaşında Kız Seks Cihadına KatıldıÇok güzel bir paylaşım inşallah sürekli böyle güzel paylaşımlar olur,Genel Haberler kategorisinde en sevdiğim konulardan biri, admin eline sağlık.

  29 Eylül 2015
  Melek demir

  Çok teşekkür ederim. Harika bir paylaşım olmuş.

  29 Eylül 2015
  İbrahim

  15 Yaşında Kız Seks Cihadına Katıldı Çok güzel bir paylaşım inşallah sürekli böyle güzel paylaşımlar olur,Genel Haberler kategorisinde en sevdiğim konulardan biri, admin eline sağlık.

  30 Eylül 2015

Bir cevap yazın