yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
11 Yaşında ki Kızının Bekaretini Satmaya Kalktı – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

11 Yaşında ki Kızının Bekaretini Satmaya Kalktı

Bu dünya nereye gidiyor ya bu nasıl anneliktir. Amerika, Salt Lake City’de yaşanan bu olayda 11 yaşında kızının bekaretini  satmaya kalkan bir kadın son anda yakalanmış bunada anne denirse tabi. İçimden okadar yazacak şey geçiyor ki ama ne inanilmaz.net e yakışır ne de bana. Haberin ayrıntılarını aşağı ekliyorum…Böyle anne olur mu demeyin… İşte 11 yaşındaki bir kızın annesi tarafından başına gelen korkunç olay..

11 yaşında olan küçük kızının bekaretini 10 bindolar karşılığında satmaya çalışan korkunç anne tutuklandı Amerika, Salt Lake City’de ismi açıklanmayan bir kadın, 11 yaşındaki kızının bekaretini bir erkeğe 10 bin dolar karşılığında satmaya çalışmaktan tutuklandı.

Olayla ilgili açıklama yapan polis, kadın ve kızının sözkonusu adam için iç çamaşırlı modellik yaptığını, kadının teklifinin erkek arkadaşı tarafından ortaya çıkarılıp, polise başvurmasıyla duruma müdahale edildiğini belirtti.

Kadının Pazartesi günü tutuklandığını duyuran Associated Press haber ajansı, küçük kızın kimliğinin gizli tutulabilmesi için kadının da isminin açıklanmadığını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir