100 Bin Liracık Büstiyer

18
ads

Yuh diyorum şaka gibi. Tam tamına 100bin liralık büstiyer. Gerçi parası olana ucuz bile gelebilir belki. Gaziantep’te yapılan  7. Ortadoğu Altın ve Mücevherat Fuarı’nda hazırlanan defilede güzel ve seksi manken Aysu Baceoğlu’nun tanıttığı altından yapılmış 100 bin lira değerindeki büstiyer ilgi odağı oldu.

Gaziantep Kuyumcular Odası ve Start Fuarcılık tarafından düzenlenen, Altınbaş ve Cem Kuyumculuk’un desteğiyle yapılan 7’nci Ortadoğu Altın ve Mücevherat Fuarı kapsamında birbirinden güzel ve pahalı elmas, altın ve ziynet eşyalarının tanıtıldığı defile düzenlendi.

Suriye, İran, Irak ve Dubai ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen katılımcılar ve davetlilerin izlediği defilede, Tuğba Altıntop, Yeliz Öney, Simge Tertemiz, Aysu Baceoğlu, Filiz Aydın, Asya Öztürk ve Andrea Katelina’nın da aralarında bulunduğu ünlü modeller çeşitli firmaların yeni sezon altın, elmas, pırlanta, zümrüt koleksiyonlarını sergiledi.

Defilede, Gaziantep’ten dünyanın 22 ülkesine gelinlik ihraç eden Dreamon’un gelinlikleriyle de sahneye çıkan modeller büyük alkış alırken, ayrıca Aysu Baceoğlu’nun tanıttığı Cemcem Kuyumculuk tarafından hazırlanan, el işçiliğiyle 1 kilo altından yapılan 100 bin lira değerindeki altın büstiyer izleyicilerin beğenisini topladı.

Defileden sonra fuara katkıda bulunanlara plaket verildi.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın